04 sierpnia 2015, 09:13

Premiera produktu: 4-kilogramowe wiaderko zaprawy murarskiej do cienkich spoin Ytong-Silka

Xella Polska, lider innowacyjnych rozwiązań budowlanych, producent energooszczędnych systemów Ytong, Silka i Multipor wprowadził właśnie na rynek 4-kilogramowe wiaderko zaprawy murarskiej do cienkich spoin Ytong-Silka. To pierwsze ekonomiczne opakowanie tego typu zaprawy na polskim rynku!

Dotychczas klienci mieli ograniczony wybór – nawet przy mniejszych pracach remontowych z użyciem bloczków z betonu komórkowego mogli kupić jedynie 25-kilogramowe worki zapraw murarskich do cienkich spoin. Xella Polska, jako pierwsza firma na rynku, dostrzegła potrzebę wyjścia naprzeciw oczekiwaniom osób, które szukają mniejszych i poręczniejszych opakowań. Kompaktowe 4-kilogramowe wiaderko zaprawy murarskiej do cienkich spoin Ytong-Silka to znacznie racjonalniejsze zużycie materiałów i eliminacja zbędnych odpadów.

Nowe opakowanie to upragniona przez klientów alternatywa dla dużych worków zaprawy. Ergonomiczne wiaderko oznacza dla kupujących szereg korzyści: lżejsze i poręczniejsze opakowanie jest łatwe do przenoszenia i zajmuje mniej miejsca podczas przechowywania; zużywa się dokładnie tyle zaprawy, ile potrzeba – bez kupowania zbyt dużych ilości materiału i jego marnotrawstwa; wygodne wieczko pozwala nawet po częściowym wykorzystaniu zaprawy na ponowne zamknięcie opakowania bez obaw, że jego zawartość straci swoje właściwości.

Zaprawa murarska do cienkich spoin Ytong-Silka jest przeznaczona do wszelkich prac związanych z remontem i renowacją wnętrz przy wykorzystaniu cienkich bloczków Ytong (grub. 5, 7,5 i 10 cm). Oba te materiały nadają się idealnie do stawiania przepierzeń i ścianek działowych, nawet o skomplikowanych kształtach. To także doskonały zestaw do wykończenia wnętrz, w tym odbudowy wanny, czy brodzika, omurowanie pionów kanalizacyjnych, obudowy kominka czy wkłady kominkowego, a nawet budowy regałów.

Nazwa produktu: Zaprawa murarska do cienkich spoin Ytong-Silka

Opakowanie: Wiaderko 4 kg

Wydajność: Z jednego wiaderka 4 kg otrzymujemy ok. 3 litrów świeżej zaprawy i możemy z niej wymurować przykładowo 4,4 m2 ścianki z bloczków Ytong o grub. 5 cm

Cena katalogowa: 16 zł netto

Zobacz filmik prezentujący wiaderko 4kg zaprawy murarskiej do cienkich spoin Ytong-Silka: https://www.youtube.com/watch?v=ZXFP0DhQ4O0&feature=youtu.be

###

XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Energo, Multipor i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong.

Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl, www.ocieplenieodwewnatrz.pl

Tagi

Załączniki