07 lutego 2017, 12:43

Nowa odsłona internetowego sklepu budowlanego Xella Polska

W styczniu 2017 roku uruchomiono udoskonaloną wersję internetowego sklepu producenta materiałów budowlanych Ytong, Silka i Multipor. Xella Polska oferuje szybką i wygodną sprzedaż online akcesoriów i narzędzi niezbędnych podczas budowy w technologii murowania cienkospoinowego. Przez internet można zamówić też specjalne usługi jak szkolenia na budowie czy przeliczenia ilości materiałów budowlanych według projektu.

Xella Polska, lider energooszczędnych rozwiązań w budownictwie jest prekursorem sprzedaży internetowej w segmencie producentów budowlanych. – Nasz sklep online działa z sukcesami od lat. Postanowiliśmy go w ostatnim czasie udoskonalić. Nasi stali Klienci od początku tego roku z pewnością zauważą odświeżony layout strony i jeszcze wygodniejszą nawigację – tłumaczy Krzysztof Snopek, kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży Xella Polska sp. z o.o. odpowiedzialny za projekt modernizacji strony internetowej sklep.xella.pl.

Sklep zyskał nowy silnik, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie kupować narzędzia czy usługi niezależnie od urządzenia. Zakupy są równie proste na komputerze, jak i na tablecie czy smartfonie, co jest zasługą pełnej responsywności strony.

Dbamy nie tylko o wygodę zakupów naszych Klientów, ale i ich bezpieczeństwo. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych, również sam proces płatności jest w pełni zabezpieczony – dodaje Snopek.

Skrócono również proces rejestracji dla nowych użytkowników, teraz można zalogować się poprzez Facebooka.

Internetowy sklep Xella Polska oferuje dziesiątki narzędzi budowlanych i akcesoriów niezbędnych lub przydatnych podczas budowy w systemach Ytong, Silka i Multipor. W bogatej ofercie producenta można znaleźć m.in. systemowe kielnie Ytong lub Silka w każdej dostępnej szerokości odpowiadającej szerokościom murowanych bloczków, szeroki wybór pił do cięcia elementów z betonu komórkowego czy silikatów. Do tego ubrania w limitowanych seriach z logotypami Ytong lub Silka, worki z zaprawami czy dodatkowe narzędzia.

Oprócz tego Xella oferuje w swoim sklepie online zakup usług, w tym szkolenia na budowie dla ekipy wykonawców czy obliczanie ilości materiałów na potrzeby budowy domu jednorodzinnego według projektu. – Usługa przeliczania projektu może przynieść inwestorowi olbrzymią korzyść – znając ilość potrzebnych materiałów budowlanych, zamawia dokładnie to, co jest potrzebne, ograniczając starty na budowie i niepotrzebne koszty – przekonuje Krzysztof Snopek.

Dla osób planujących ocieplenie od wewnątrz za pomocą systemu Multipor (np. w mieszkaniu w zabytkowej kamienicy) przydatny będzie zakup analizy cieplno-wilgotnościowej przegrody. Ta zaawansowana technologicznie usługa, bazująca na niestacjonarnym wirtualnym modelu przepływu ciepła i wilgoci przez ścianę lub strop, umożliwia wybór optymalnej grubości materiału termomodernizacyjnego.

Ponadto sklep Xella Polska oferuje szereg multimediów i poradników budowlanych, które ułatwią budowę nie tylko profesjonalnym wykonawcom – także inwestorzy mogą dzięki nim podnieść swój poziom wiedzy w tym zakresie.

Zamów profesjonalne narzędzia, akcesoria lub usługi Ytong Silka Multipor nie wychodząc z domu! Wejdź na stronę: https://sklep.xella.pl/

###

Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent markowych wyrobów Ytong i Silka – systemu białych bloków ściennych o wysokich parametrach cieplnych i wytrzymałościowych, które pozwalają szybko i sprawnie wznosić budynki o różnym przeznaczeniu: od domów jedno- i wielorodzinnych, po wielkoskalowe obiekty przemysłowe i komercyjne. Ytong Energo+ to jeden z nielicznych materiałów na rynku, który pozwala wznosić jednowarstwowe ściany spełniające najwyższe wymagania termiczne. Xella to również producent innowacyjnego systemu ociepleń Multipor, który można stosować od wewnętrznej strony ścian, co ma znaczenie w przypadku termomodernizacji zabytkowych obiektów, kiedy nie można ingerować w wygląd fasad.

Priorytetami Xelli są jakość produkcji, a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”. Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Ytong Silka.

Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.


Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl, www.ocieplenieodwewnatrz.pl

Tagi

Załączniki