16 sierpnia 2017, 10:54

Promocja na zakup profesjonalnych narzędzi Ytong Silka Multipor

Producent materiałów Ytong, Silka i Multipor oferuje systemowe narzędzia, które wspomagają wykonawców w profesjonalnym murowaniu. Teraz, gdy zakupi się systemowe narzędzia w internetowym sklepie Xella Polska, można je nabyć z atrakcyjnym rabatem!

Murowanie z bloczków z betonu komórkowego Ytong lub wapienno-piaskowych bloków Silka wymaga szczególnie profesjonalnego wykonawstwa. – Na energooszczędnej budowie jakość wykonawstwa mierzona jest w milimetrach. Stąd od lat oprócz materiałów budowlanych sprzedajemy również systemowe narzędzia. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie usprawnić i przyspieszyć murowanie w naszych systemach Ytong i Silka, czy ułatwić montaż płyt izolacyjnych Multipor. Tylko systemowe narzędzia gwarantują zachowanie najwyższej dokładności prowadzonych prac murarskich – mówi Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska.

Xella Polska, lider energooszczędnych rozwiązań, w celu promowania systemowych narzędzi i akcesoriów, przygotował specjalną promocję. Tylko przez lato i jesień można zakupić w internetowym sklepie Xella Polska wybrane narzędzia w atrakcyjnych cenach z rabatem! Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie dłużej niż do 31 października.

Wśród narzędzi oferowanych przez Xella Polska od lat wielkim powodzeniem wśród wykonawców cieszą się kielnie Ytong i Silka. Umożliwiają dokładne rozprowadzenie zaprawy do cienkich spoin – dostępna jest bowiem cała gama kielni w różnych szerokościach dostosowanych do szerokości bloków.

W ofercie są również piły ręczne i taśmowe, gilotyny, narzędzia do wyrównania powierzchni bloczków jak paca do szlifowania czy strug. Do tego rylec do bruzdowania bloczków pod zbrojenie ściany, czy młotek gumowy ułatwiający poziomowanie wymurowanego bloczka i wiele innych przydatnych na budowie narzędzi.

Nowością w ofercie jest zestaw narzędzi Multipor. W jego skład wchodzą: paca do szlifowania, wiadro Ytong Silka Multipor, piła ręczna Multipor, paca zębata 12 x 12 mm.

Sklep Xella oferuje nie tylko narzędzia budowlane, ale równie akcesoria budowlane, ubrania robocze, worki z zaprawami oraz usługi i szkolenia.

Korzyści ze stosowania systemowych narzędzi Ytong Silka Multipor:

  • gwarancja wysokiej jakości wykonawstwa – zachowanie najwyższej dokładności i precyzji prowadzonych prac murarskich,
  • krótszy czas budowy – przyspieszenie wykonywania czynności budowlanych,
  • łatwość użycia – ergonomiczne narzędzia usprawniają prace murarskie,
  • czysta budowa – ograniczenie pylenia, chlapania, rozlewania, a przy okazji zmniejszenie start materiałowych,
  • pełne bezpieczeństwo – zminimalizowanie występowania potencjalnych wypadków,
  • normowe zużycie zapraw – dzięki odpowiednio dobranej wysokości zębów
    w systemowych kielniach Ytong i Silka.

Zamów systemowe narzędzia Ytong Silka Multipor w promocyjnej cenie nie wychodząc z domu! Wejdź na stronę internetowego sklepu Xella Polska: https://sklep.xella.pl

###

XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Energo, Multipor i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong.

Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 650 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl, www.ocieplenieodwewnatrz.pl

Tagi

Załączniki