26 czerwca 2018, 09:00

Znamy laureatów konkursu Expert Budowy – Firma Roku 2018

Xella Polska, producent materiałów Ytong, Silka i Multipor po raz pierwszy w swojej historii zorganizował galę dla architektów i wręczył statuetki Expert Budowy – Firma Roku 2018 tym projektantom, którzy szczególnie promują innowacyjne i energooszczędne rozwiązania w budownictwie.

 

18 czerwca br. w Łodzi w hotelu Andel’s odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez firmę Xella Polska, na którą zaproszono architektów promujących w swoich projektach nowoczesny i energooszczędny system Ytong Silka Multipor.

Galę poprzedził wykład Roberta Koniecznego, jednego z najbardziej uznanych architektów w Polsce, laureata wielu prestiżowych nagród w kraju i zagranicą. Projekty domów jednorodzinnych Koniecznego dwukrotnie zdobyły tytuł najlepszych na świecie. W 2017 roku Dom Arka w Brennej otrzymał główną nagrodę Wallpaper Design Awards.

Wieczorem odbyła się uroczysta Gala Expert Budowy. Robert Turski, Prezes Zarządu Xella Polska podkreślał jak ważna jest dobra współpraca pomiędzy producentami materiałów budowlanych a architektami: – To Państwo, jako architekci i ambasadorowie naszych marek Ytong, Silka i Multipor, odgrywacie kluczową rolę w przekonaniu inwestorów do najlepszych rozwiązań budowlanych. Państwa praca przekłada się na większą liczbę zbudowanych energooszczędnych domów w Polsce, co oznacza nie tylko większy zysk dla nas, jako producenta, ale i również wymierne korzyści dla osób budujących domy. Dlatego dzisiejsza Gala Expert Budowy stanowi formę naszego podziękowania za Państwa zaangażowanie i profesjonalizm.

Punktem kulminacyjnym gali było wręczenie statuetek Expert Budowy – Firma Roku 2018 czterem wyróżniającym się architektom. Nagrody otrzymali: Arkadiusz Galiasz (Biuro Projektowo-Usługowe AT Projekt), Leszek Kmiećkowiak (Biuro Projektów DOM), Hubert Nowak (Hubert Nowak Grupa Architekci), Janusz Madej (JM Biuro Projektowe).

Atrakcją wieczoru był występ Cezarego Pazury. Popularny aktor podpisywał również swoją nową książkę – autobiografię, którą otrzymali uczestnicy gali.

 

Załączniki